Jdi na obsah Jdi na menu
 


Stigmochelys pardalis

2010 - Mám v současnosti dva samce, jednoho od mala. Letošní pokus dokoupit samici dopadl katastrofálně - samice po léčbě a značných nákladech uhynula, jeden ze samců je zřejmě rovněž nakažen, léčba není možná... Tak uvidíme, jestli to zvládne. Jinak v zimě v terárku na borové kůře, přes léto venku ve výběhu.

2011 - Zatím žije, ale je zvlášť - spolu se starší sulcatou, ta je na tom podobně. Pořídil jsem samici, odchov od Zdeňka Přikryla, uvidíme, je u druhého samce. Ten se moc jako samec nechová...

2012 - Jsou v zimním domku. Nemocný samec sice pořád žije a jí, ale nevypadá zdravě. Nakonec ale páří koupenou samičku a máme i vajíčka - více v příspěvcích. Jinak celé léto poměrně často chodí ven, samy, vypadají jako nejotužilejší želvy. "Rýma" u samce je minimální, prospívá mu to. Zimu zkusíme společně.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Illustration of Blood Pressing

ASopussypymn, 28. 7. 2018 7:17

Torsion bras de quelqu'un est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent perseverent b gerer offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre moelle bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-suspension/